Flat Preloader Icon

Lisateenused

Sisu loomine

Sisu loomine Oleme päris kindlad, et just Sina ise tunned oma teenust või toodet kõige paremini. Meie aitame Sul seda kirjeldada lihtsalt, arusaadavalt ning omapära kaotamata. Meie sisulooja ehitab kodulehe üles olemasoleva materjali baasil, sünteesides Sinu erinevad tekstid üheks sujuvaks tervikuks. Vajadusel palume Sul oma toote või teenuse kohta lisainfot anda. Hästi läbi mõeldud kodulehelt leiab oma info kiiresti nii see, kes tahab end teemasse sisse lugeda, kui ka see, kes tuli vaid telefoninumbrit otsima. Aitame kogu kodulehe sisu kasutajasõbralikult üles ehitada, vältides muu hulgas liiga suuri tekstimassiive. Sisu loome vastavuses Sinu brändi põhisõnumite ja SEO strateegiaga.

SEO audit

SEO audit Selleks, et Sinu veebileht oleks otsingumootorite tulemuste hulgas esimeste seas, tuleb mõelda selle SEO ehk otsingumootoritele optimeerimise peale. Meie ekspert vaatab üle Sinu valdkonna märksõnad ning analüüsib, millised neist toovad parima tulemuse. Seejärel annab ta soovitused pealkirjade, kirjelduste ja tekstilõikuse sõnakasutuse jaoks. Lisaks saad soovitused leheväliste tegevuste parandamiseks. Märksõnade baasil saad juba ise jätkata oma lehele otsingumootorite jaoks optimeeritud sisu loomist ja seeläbi orgaanilise liikluse tõstmist. Arvesta vaid, et Google otsingumootorites võtab kodulehe positsiooni muutumine mõned kuud aega.

Digiturundus

Digiturunduses on võimalikud väga erinevad strateegiad ning on oluline leida just see, mis toetab kõige paremini Sinu ettevõtte eesmärke. Oma digiturunduse pakkumises keskendume pay-per-click reklaamidele, mis sobivad hästi just väikestele ja keskmistele ettevõtetele. Need hõlmavad endas nii erinevaid Google, LinkedIn, Meta (Facebook, Instagram) kui ka Redditi reklaame. Nende kanalite kaudu on võimalik võimsalt kasvatada oma kohaolu klientide veebiargipäevas, et tõsta oma toote või teenuse ning ettevõtte tuntust. Samuti saab nende reklaamide abil tuua oma kodulehele rohkem huvilisi ning suurendada müüki. Lisaks sellele saame pakkuda ka erinevaid kohalikke digimeedia reklaame (Delfi, Postimees, Õhtuleht jt).

Veebilehe hooldus

WordPress on vabavaraline sisuhaldussüsteem, mis on pidevas arenduses ja arengus. Sellest tulenevalt väljastatakse sellele tihedalt uuendusi, mis võimaldavad lisafunktsionaalsust, parandavad turvaauke või pisivigu. See tähendab omakorda seda, et Sinu kodulehte tuleb pidevalt uuendada, et kõik toimiks ilusti ja turvaliselt.

Koduleht vajab pistikprogrammide ehk pluginate uuendamist vähemalt üks kord kuus, lisaks varundust, et kui lehega midagi juhtub, saab seda taastada. Soovi korral võtame enda kanda ka järjepideva sisu uuendamise ja muutmise.