Flat Preloader Icon

Tehtud tööd

Ravaotsa OÜ

Mustvee Rent

Kea45 Koristus

Events by Triinu

Johanna Marie Kork

Mulgi-Mõisa Mesi

Digitaalne pulmakutse

Robin & Heleen

Martin & Merli

Mikk & Birgit

Ruth & Marius

Lisainfo

Kuidas kodulehe loomisega alustada?

Mida pean kõigepealt tegema?

Mõtle välja, mis on sinu kodulehe eesmärk, kellele on leht suunatud ja mitmes keeles leht olema peab. Hea kui sul on ka ettekujutus, milline peaks olema lehe üldine struktuur.

Vali välja sobiv kujundus. Kujundusi on väga palju, nii et kui soovid, aitame sind selles osas hea meelega. Kui sulle on mõni koduleht silma jäänud, mis sulle väga meeldib ja mille sarnast ka ise soovid, siis kindlasti edasta see meile.

Mis on järgmine samm?

Paigaldame ja seadistame kujunduse vastavalt sinu soovidele. Vali välja sobiv värvigamma ja font. Värvide osas aitab sind see leht : https://colorhunt.co/.

Kui sul on olemas logo, siis saada kindlasti see ka. Kui aga logo ei ole, kuid tahad, et oleks, siis saame selle sulle Canva abiga luua.

Mis materjalid pean teile edastama?

Ootame Sinult kogu infot, mida soovid kodulehel näha. Kõik tekstid, tooted, pildid, menüüd, kategooriad jne. Kui sa ei taha tekste ise kirjutada, siis siin tuleb appi meie copywriter. Ta saadab Sulle täpsustavad küsimused, millele vasta nii hästi kui oskad, siis on tal juba lihtne kodulehe tekstid valmis kirjutada.

Sisulooja annab soovitused ka lehe üles ehitamiseks ja alamlehekülgede sisu valikuks – kõike selleks, et sinu lehekülg tuleks hästi välja ka otsingumootorites ning kliendil oleks mugav seda kasutada.

Kuidas ma oma kodulehega klientideni jõuan?

Kodulehe loomise hinna sees on kodulehe optimeerimine vastavalt sinu loodud sisule (H1 pealkirjad, META- kirjeldused ja märksõnad jms), kuid et see kõik tõesti hästi toimiks, tuleb tekstid kirjutada õigetest märksõnadest lähtudes. Selleks, et need õiged märksõnad leida, tuleb teha põhjalik konkurentide ja märksõnade analüüs. Soovitame sul tellida meie SEO eksperdilt auditi, mille põhjal copywriter ka sobivad tekstid valmis kirjutab.

Kui lehe sisud ja SEO on kenasti paigas, tasuks mõelda ka oma toote või teenuse reklaamile. Siis leiavad kliendid su kindlasti üles.

Kas valmis leht vajab ka edasist hooldust?

WordPressi koduleht vajab kindlasti edasist hooldust ja seda vähemalt üks kord kuus. See on oluline kodulehe turvalisuse tagamiseks. Lisaks tasub teha ka  kodulehe tagavarakoopia. Uuendused on vajalikud nii avastatud vigade parandamiseks, kui ka funktsionaalsuse tõstmiseks. Kodulehe valmides teeme Sulle põhjaliku koolituse, kuidas ise lehte hallata, kuid soovi korral võime halduse ka enda kanda võtta.